CaliGreen Natural Household Cleaner - Каливита

Go to content

CaliGreen Natural Household Cleaner

Производи за хигиена
500 мл

Природно решение за лесно и безбедно чистење
Количина на залиха: Во моментот нема на залиха
310 ден
чистота
Универзален природен чистач дизајниран за употреба на различни површини.

Отстранува маснотии, нечистотија, отпечатоци од прсти и други загадувачи. За употреба во, меѓу другото: кујна, бања, за чистење на пр. мебел, работни површини и подови. Не ја трие површината.
25% попуст за прво купување >>
arrow

Природно решение за лесно и безбедно чистење

Природно решение за лесно и безбедно чистење

CaliGreen - решение за лесно и безбедно чистење, за Вас и Вашето семејство. Дерматолошки е докажан и сигурен за кожата. Не содржи вештачки бои, мириси, конзерванси ниту петрохемиски компоненти. За време на производниот процес не е користена нанотехнологија ниту генетски инженеринг. Органските состојки во него се биоразградливи. Овие производи се 100% од прородно потекло

Ова средство е наменето за чистење на сите површини во домаќинството (плочки, подови, лакирани површини)

Произведено е во Германија по највисоки еколошки стандарди за квалитет.

Сертификати: Ecogarantie, Vegan Society


За кого се препорачува?
500 мл

Начин на употреба
Разредете една супена лажица (10 ml) во 5 l вода. Високо концентрирано - не предозирајте. Пред употреба да се тестира делувањето на сокриен дел од површината која треба да се третира.

Состав


arrow
CaliGreen Natural Household Cleaner - Осврти на производи
Додајте коментар, стапка на производ или поставете прашање
There are no reviews yet.
0
0
0
0
0
arrow
Гаранција за најниска цена
CaliGreen Natural Household Cleaner
Back to content