OrganiCare Hair Conditioner - Органски Регенератор за коса - Каливита

Go to content

OrganiCare Hair Conditioner - Органски Регенератор за коса

Козметички производи
200 ml

Органски Регенератор за коса
Количина на залиха: Во моментот нема на залиха
858 ден
сјајна коса
Сјајна коса и лесно отплеткување

благодарение на органскиот регенератор за коса кој ја зајакнува структурата на косата и ја храни одвнатре. Косата станува мазна и навлажнета. Регенераторот за коса OrganiCare се препорачува и за обоена коса.
25% попуст за прво купување >>
arrow

Органски Регенератор за коса

Органски Регенератор за коса

Основните активни состојки кои ги употребуваме во производите за нега на телото и косата се: алое вера, маслиново масло, пченични никулци, лаванда, рузмарин и шеа путер. Ви ја доставуваме силата и чистотата на билките во елегантно пакување на производи со нежен и пријатен мирис кои ќе ви овозможат да ја вратите природната убавина на косата и кожата.

Одлично дополнување на нашиот шампон, нежно ја храни, зајакнува и штити косата по миењето. Хренливите состојки кои ги содржи ја прават косата мека, сјајна и лесна за расчешлување.


За кого се препорачува?

- Може да се нанесува на сите типови на коса, за секојдневна употреба

- За целото семејство, идеално за деца и за лица со осетлива кожа на скалпот

- За секој кој сака да се грижи за својата коса со органски производи, без алергени

200 ml

Начин на употреба

Состав


arrow
OrganiCare Hair Conditioner - Осврти на производи
Додајте коментар, стапка на производ или поставете прашање
There are no reviews yet.
0
0
0
0
0
arrow
Гаранција за најниска цена
OrganiCare Hair Conditioner
Back to content