OrganiCare Rescue gel - Балсам за прва помош - Каливита

Go to content

OrganiCare Rescue gel - Балсам за прва помош

Козметички производи
60 ml

Балсам за прва помош
Количина на залиха: 29
978 ден
Природен гел за прва помош

Екстракт од листови од алое, рузмарин, европско маслиново овошје, камилица, ѓаволска канџа, планинска арника, жалфија како и ментол и камфор во практичен рол-он апликатор - така што секогаш имате гел за прва помош со вас.
Инстантно олеснување за уморни и напнати мускули, ревматски болки или мускулни грчеви. Совршено за празниците - ја лади и смирува иритираната кожа и ги смирува симптомите на каснување.
25% попуст за прво купување >>
arrow

Балсам за прва помош

Балсам за прва помош

Балсамот за прва помош содржи одлични состојки како алое вера, маслиново масло, ментол, камфор, камилица, жалфија, рузмарин, ѓаволска канџа и планинска арника, спакувани во мало практично пакување со топчеста форма кое секогаш може да Ви биде при рака.

Обезбедува брза помош при ревматски болки, мускулни грчеви и рани на кожата, па со тоа е идеален за одмори и прошетки во природа, како средство за релаксација и заштита на кожата од сончевите зраци и убодите од инсекти.


За кого се препорачува?

-  За целото семејство, идеален за децата

-  За оние на кои им е потребно моментално ослободување од болката и ефект на ладење

-  За спортисти кои страдаат од ревматски болки, мускулни грчеви и затегање

-  За убоди од инсекти и изгореници од сонце

60 ml

Начин на употреба

Состав


arrow
OrganiCare Rescue gel - Осврти на производи
Додајте коментар, стапка на производ или поставете прашање
There are no reviews yet.
0
0
0
0
0
arrow
Гаранција за најниска цена

Roll-on по каснувања и повреди

OrganiCare Rescue gel
Back to content